Нікополь. Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 26

 







Праздники Украины

Яндекс.Метрика

Список майбутніх першокласників

                                              Cписок учнів 1-А класу « На крилах успіху»   2018-2019навч.рік

                                                        Кл. керівник   Федоренко І. О.                               

 

ПІБ учня

Дата народж.

Дата подачі заяви

Домашня адреса

Мікрорайон

1

Добровольська  Анна Андріївна

03.11.2011

22.09.2017

 Вул. Добролюбова 17/1  кв.52

 

2

Дудкіна Марія Андріївна

05.04.2012

13.09.2017

Вул. Станіславського 20/19

 

3

Жаган Євген Денисович

26.12.2011

11.09.2017

Вул. Микитинська 33/12

 

4

Заграй Володимир Геннадійович

12.04.2012

22.09.2017

Вул. Ващенка, 70

 

5

Зима Софія Андріївна

02.04.2012

13.09.2017

Вул. Княжа, 90/84

 

6

Кирпика Денис Валентинович

27.03.2011

15.09.2017

Вул. Трубченка, 43/88

 

7

Ковальов Олег Дмитрович

16.01.2012

15.09.2017

Вул. Дружби, 4/102

 

8

Кощеєва Єлізавета Миколаївна

22.02.2012

18.09.2017

Вул. Передовиків, 47а

 

9

Ландар Арина Миколаївна

29.08.2012

04.09.2017

Вул. Трубченка, 2/4

 

10

Пащенко Владислав Олександрович

22.02.2012

08.09.2017

Вул. Трубників, 10в/17

 

11

Петров Кирил Денисович

11.07.2011

18.09.2017

Вул. Чубаря, 13/59

 

12

Подлєсна  Альона Владиславівна

11.05.2012

08.09.2017

Пр. Вузький, 6

 

13

Прохорець Руслан Денисович

05.03.2012

07.09.2017

Вул. Довгалівська, 240

 

14

Скитяшина Єва Антонівна

05.07.2012

13.09.2017

Вул. Шевченка, 173/112

 

15

Тимошенко Даніїл Андрійович

10.09.2011

15.09.2017

Вул. Магнітогорська, 48

 

16

Фролова Таїсія Володимирівна

19.05.2012

04.09.2017

Вул. Ушакова, 30

 

17

Цеглевський Ярослав Максимович

12.06.2012

04.09.2017

Вул. Ушакова, 32

 

18

Штефанко Кіра Олексіївна

30.05.2012

05.09.2017

Пр. Ударний, 39

 

19

Щербина Тимур Романович

05.01.2012

19.09.2017

Вул. Тіниста, 33/1

 

20

Янута Єва Денисівна

05.12.2011

11.09.2017

Вул. Трубченка, 9/38

 

                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Список учнів 1-Б класу(НУШ)  Класний керівник Коломоєць Т.О.

 

П. І.Б дитини

Дата подачі заяви

Мікрорайон

Адреса

1

Богомол  Дмитро  Андрійович

08.06.2012

04.09 2017

 

Жуковського 83/1 35

2

Бродський Михайло Олександрович

 23.10.2011

12.09 2017

 

Трубників 39/55

3

Величко Максим  Олександрович

11.09.2011

20.10.2017

 

Першотравнева 25/57

 4

Воробєй  Максим Олексійович

 11.02.2012

07.11.2017

 

Єлектрометалургів 34/10

5

Клецова Мілана Костянтинівна

 11.04.2012

18.09.2017

 

Трубників 9/20

6

Кліндух  Софія Артемівна

 

27.10.2017

 

Каштанова 8/а

7

Кущінська Альбіна Віталіївна

 24.05.2012

04.09.2017

 

Томаківська 3

8

Лесик Вероніка Дмитрівна

11.11.2011.

22.09.2017

 

Трубників 17/30

9

Малахов  Ілля  Дем’янович

22.12.2011.

14.09.2017

 

Каштанова 65/82

10

Михнюк Кіра Віталіївна

10.09.2011

11.10.2017

 

Разіна 61/14

11

Панасенко Олена  Олександрівна

 29.08.2011

08.09.2017

 

50 років НЗФ 31

12

Паніна Поліна Ігорівна

 07.01.2012

08.09.2017

 

І. Мазепи 22/25

13

Петрова Марія Віталіївна

28.08.2012

14.11.2017

 

Патріотів України, 152-20

14

Пісклярова Єлизавета Андріївна

20.05.2012

23.10.2017

 

Вул. Шевченка 160/62

15

Радченко Ніка Сергіївна

 18.12.2011

06.09.2017

 

Жуковського 85/1-112

16

Рухайло Орина Олегівна

 08.03.2012

10.09.2017

 

Шевченка 48/10

17

Сметана Вадим Олексійович

 14.06.2012

12.09.2017

 

Трубників 21/66

18

Ступак Микита Сергійович

 06.06.2011

14.09.2017

 

Микитинська 33/7

19

Учуєв Владислав

Олександрович

27. 007.2011

11.10.2017

 

Херсонська 367/2

20

Ященок Георгій Максимович

 05.09.2011

27.09.2017

 

Білоруська 58