Нікополь. Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 26

 







Праздники Украины

Яндекс.Метрика

Наші досягнення

 

 

 

 

 

2016-2017 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з математики:

1.Медведев Іван  11-в кл. – І м

2. Адамова Вікторія  9-А кл. – І м

3.Козімова Ріана  7-а кл - Ім

4.Павленко Юлія 6-б кл - ІІ м.

5. Редькіна Валерія 8-б кл -Ім

6.Просоленко Любов 10-б кл -Ім

7. Денщук Михайло 6-б кл. - І м.

8. Самсонов Даніїл  7-а кл - ІІм 

9. Жемелко Данило 5-а кл. - І м.

 

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з англійської мови:

1. Адамова Вікторія  9-А кл. – І м

2. Лапін Михайло 11 -а -ІІІм. 

3. Мамчур Костянтин 11-а кл   - ІІ м.

4. Бобровник Альона 8-а кл- ІІ м.

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з хімії:

1. Просоленко Л.  10б -ІІ м.

2. Дубинська Катерина 8 - І м.  

3. Шевченко Катерина 11-бкл -Ім.

4. Лиховицька Анастасія 9-б кл - Ім.

5. Соломко Катерина 10-в кл. - І м.     

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з фізики:

1.    Самсонов Д. 7-б кл. -І м.    

 2.    Редькіна В.  8б -Ім.

3.     Пугач Д.  9а -Ім

4.     Дирда Є. - 10а -ІІм.

5.     Моргун О.  8-б -ІІм.

6.     Корінний Р - 11а  -ІІм.

7.        Панін І. 9-а кл -І м. 

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з біології: 

1. Юсупов Д. 8а кл. -Ім. 

2. Остапчук Анастасія 11б кл - ІІм.  

3. Рубан Є. 8-а кл -ІІм. 

4.Хафізова Анастасія 10-в кл. ІІІм.  

5. Глухов Владислав 9б кл -ІІм.  

 

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з історії  

                            Менчук Арину 9-а кл -Ім.

                         Чермошенцеву Анастасію 8-б кл  - ІІІ м.  

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з географії   

                        Менчук Арину 9 -а кл -ІІм.,

                      Просоленко Любов 10-б кл -ІІІ м.

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з правознавства 

 Менчук Арину 9 -а кл - ІІІм.

Степанюк Кристину 10-в кл. - ІІІм.

Остапчук Анастасію 11-б кл. -ІІм

 

  Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з     української мови    Макарову Карину 10-а кл - Ім.

 

Вітаємо переможців Міжнародного дитячого конкурсу знавців      української мови ім. П.Яцика

1.Пальчак В. 6в кл. -ІІм.

2.Біла З. 7б кл. -ІІІ м.

3.Моргун О. 8б кл. -ІІІм.

4. Шевченко К. 11б кл. -ІІІ м.

  

Вітаємо переможців ІІ (міського)етапу олімпіади з     програмування    

Юрженко Д. 9а кл. - ІІІм.

 Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та вчителів, які підготували учнів!  Менчук А. 9а кл. -ІІ м.

 

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології та вчителів, які підготували учнів!
1. Глухов Владислав 9б кл-І місце, вчитель Мамонова Тетяна Анатоліївна
2. Остапчук Анастасія 11б кл -ІІІмісце, вчитель Дола Марина Юріївна.

 

2. Остапчук Анастасія 11б кл -ІІІмісце, вчитель Дола Марина Юріївна.
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії та вчителів, які підготували учнів!

1. Просоленко Л.  10б -ІІ м.

2. Дубинська Катерина 8 - ІІ м.  

3. Шевченко Катерина 11-бкл -ІІм.

4. Соломко Катерина 10-в кл. - І м.  

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та вчителів, які підготували учнів!

 Адамова Вікторія  9-А кл. – ІІІ м

Козімова Ріана  7-а кл - ІІІм

 Редькіна Валерія 8-б кл -ІІм

Самсонов Даніїл  7-а кл - ІІІм 

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики та вчителів, які підготували учнів!

      Редькіна В.  8б -ІІм.

     Дирда Є. -10а -ІІм.

       Панін І. 9-а кл -ІІ м. 

Математичний конкурс "Кенгуру"